Documentatie van
Beeldende Kunst in Noord-Brabant
 

  Reageren.      Zoek opnieuw.

Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam

Adres:

·Blaak 10, 3011TA Rotterdam 1993-1999


- Blaak 10, 3011TARotterdam

- ---
  
·Blaak 40, 3011TA Rotterdam vanaf 1996

Abusievelijke naam:

·Academie van beeldende kunsten Rotterdam

Vestigingsplaats:

·Rotterdam (Gemeente Rotterdam)

Ontstaan/opgericht:

·Rotterdam (Gemeente Rotterdam)

Ontstaan uit:

·Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen Rotterdam

Overgegaan in:

·Willem de Kooning-academie Rotterdam

Categorie:

·kunstopleiding

Afbeelding:

·


- Blaak 10, 3011TARotterdam

- ---
  
·


- Blaak 10, 3011TARotterdam

- ---
  

Suborganisatie van:

·Hogeschool Rotterdam & Omstreken, Faculteit der Kunsten en Architectuur

Activiteiten (personen jaarvolgorde):

·1915 - - Andreas Jacobus (André) Verhorst.
·1922 - - Gerardus (Gerard) Hoppen.
·1932 - - Willem Hendrik Mühlstaff.
·1943 - - Jacobus Maria (Ko) Prange.
·1957 - - Gerardus Johannes (Geert) Spuijbroek.
·1966 - - Petrus Josephus Maria (Piet) Geurts.
·1969 - - W. (Willem) van Dort Jr..

Meer informatie...

Activiteiten (personen op naam):

·» -- Amen, W.J. (Woody) van.
·» -- Amen, W.J. (Woody) van.
·» -- Berkulin, A.J. (Arie).
·» -- Berkulin, A.J. (Arie).
·» -- Dort Jr., W. (Willem) van.
·» -- Dort Sr., W. (Willem) van.
·» -- Edema van der Tuuk, L.F. en Hoppen, G. (Gerard);

Meer informatie...

Uitgever van:

·1985 - - Eindexamen Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam 1985
·1987 - - Eindexamen 1987
·1988 - - Eindexamen 1988
·1991 - - Eindexamencatalogus 1991

Beheerder van prijzen/beurzen:

·Academieprijs [A.B.K. Rotterdam]

Leden (jaarvolgorde):

·s.a. - - Aletta Jacoba Josephina (Aletta) Ruysch.

Leden (naamvolgorde):

·Ruysch, Aletta

Onderwijs (naamvolgorde):

·Akkeringa, J.E.H.
·Amen, W.J. (Woody) van
·Assen, R.W. van der
·Aumérie - van Peere, W. (Willemina) d'
·Bak, M.W.C. (Kiek)
·Bakker, H. (Hendrik)
·Berger, B. (Binky)

Meer informatie...

Onderwijs (jaarvolgorde):

·- Aumérie - van Peere, Willemina d'
·- Geurts, Piet
·- Hoppen, Gerard
·- Os, August van
·- Court Onderwater, Hendrik de
·- Groot, Willem de
·- Rivière, Adriaan de la

Meer informatie...

Groepspresentaties (als organisator):

·1933 - - S.O.S. - Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam, Nederlandsch Kunstverbond (Afdeeling Rotterdam)


ARTindex