Documentatie van
Beeldende Kunst in Noord-Holland

Reageren.      Zoek opnieuw.

Gemeentemuseum Arnhem [1]

Groepspresentaties (als organisator):

·1952 - - Twee eeuwen kunst in en om Arnhem 1600-1800 - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1954 - - kunstenaars van het Gelderse Huis der Provincie - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1955 - - Vrouwen schilderen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1959 - - portrettisten - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1960 - - De bange dertiger jaren: Neorealisme in de Nederlandse schilderkunst - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1961 - - 7 schilders uit Gelderland - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1961 - - Wagemaker, Wolvecamp, Stekelenburg en Diederen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1962 - - Dick Ket - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1963 - - Beeldhouwkunst 1813-1963 in Nederland - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1965 - - Gerrit Veenhuizen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1965 - - Charlotte van Pallandt en Kees verwey - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1965 - - Vrij en gebonden - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1965 - - Ceramiek in de tuin, kleden aan de wand - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1966 - - Jaap Nanninga - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1967 - - Sanne Sannes - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1967 - - Raoul Hynckes - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1967 - - Nederlandse Zelfportretten van van Gogh tot heden - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1967 - - Kunst uit Gelderland 2 - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1968 - - Marius van Beek - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1969 - - Jonge Nederlandse realisten van Galerie Mokum - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1969 - - Jonge Gelderse kunstenaars - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1969 - - Nederlandse Fotografie de eerste 100 jaar - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1972 - - Melle - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1973 - - Raoul Hynckes - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1973 - - Nicolaas Thuijs - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1973 - - Vincent Dame - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1974 - - Marinus Fuit - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1975 - - Siet Zuyderland - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1975 - - Gerrit Veenhuizen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1977 - - Maria Austria - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1977 - - Kasper en Eduard Karsen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1977 - - De verstilde wereld van Karsper en Eduard Karsen - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1978 - - Marja Hooft - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1979 - - Siet Zuyderland - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1980 - - Cas Oorthuys - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1982 - - Siet Zuyderland - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1983 - - Beeld voor beeld - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1984 - - Over schilderkunst: Holstein, Daniëls, Klashorst - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1986 - - Marian Plug - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1986 - - Intern. Tentoonstelling Beeldhouwkunst Sonsbeek - Gemeentemuseum Arnhem [1], Stichting Sonsbeek-beelden
·1987 - - Julia Ventura - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Holland in vorm - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - H. Gordijn - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - Pearl Perlmutter - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - Roos Theuws - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - Eigen verzameling hedendaagse kunst - Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1988 - - Magisch Realisten - Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1988 - - .. From the Museum of Memory VII - Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1989 - - Giny Vos - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Bart Dijkman - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Mieke Kleinendorst - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Mark Brusse - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Negen kunstenaressen rond de eeuwwisseling - Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1990 - - Joke Robaard - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1991 - - Licentia - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1991 - - Keramiek geïnspireerd door architectuur - Galerie Amphora Oosterbeek, Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1992 - - Inspiraties IV - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1992 - - Helma Pantus - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1993 - - Arnhem aan de Rijn - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1994 - - Ruth Fischer - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1994 - - overzichtstentoonstelling - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1994 - - Biënnale Gelderland 94 Arnhem - Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1995 - - overzichtstentoonstelling - Gemeentemuseum Arnhem [1]

Solopresentaties (als organisator):

·1941 - - Ket --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1952 - - Jo Bezaan --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1960 - - Willem Reijers --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1960 - - Willem Reijers 1910 - 1958 --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1961 - - Herdenkingstentoonstelling Jozef Israels 1824-1911 --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1961 - - Tajiri --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1961 - - Jozef Israëls --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1962 - - Dick Ket --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1964 - - Wim Schuhmacher --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1964 - - Etie van Rees --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1966 - - Jaap Nanninga --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1967 - - R. Hynckes --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1969 - - Jan Mankes, schilderijen, tekeningen, grafiek --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1973 - - Raoul Hynckes --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1974 - - Maggi Giles --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1975 - - Han Mes --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1975 - - Dick Ket: het laatste stilleven --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1977 - - Jan Cremer --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1977 - - De echte Ot en Sien: Cornelis Jetses --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1978 - - Jan Mankes --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1978 - - Nijland, Dirk --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1979 - - Henri Plaat --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1979 - - Antoon Markus 1870 - 1955 --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1980 - - Reinier Lucassen --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1980 - - Jan de Rooden (Nieuwe vormen) --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1982 - - Het grafisch werk van Jan Veth --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1982 - - Pyke Koch --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1984 - - Sequences --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1985 - - Alex Lichtveld --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1987 - - Beelden in de koepel II --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - Paul Bonger --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - een keuze uit de verzamelingen van diverse Nederlandse musea --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1988 - - Charley Toorop: Schilderijen --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1988 - - Josefien Sloet, recente schilderijen --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
  
·1988 - - Herman Gordijn --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Melle --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1989 - - Jan Mankes: schilderijen, tekeningen en grafiek --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1990 - - herman de vries. natural relations --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1991 - - Dick Ket --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1991 - - Raoul Hynckes 1893-1973, het grafisch werk --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1991 - - Wim Schuhmacher: De Meester van het Grijs --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1993 - - Ger Gerrits 1893-1965 --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1994 - - Emmy van Leersum: gebroken lijnen 1930-1984 --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
·1994 - - Dick Ket: over zijn leven, ideeën en kunst --
Gemeentemuseum Arnhem [1]
ARTindex